Slide05.png

قطار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

انتخاب کردن قطار به عنوان وسیله‌ی نقلیه برای سفرهای داخلی و خارجی می‌تواند یکی از منحصربه‌فردترین تجربه‌های یک فرد در طول زندگی اش را رقم بزند.

زمانی که با هواپیما سفر می‌کنید مجبورید تمام مدت پرواز را روی صندلی خود بنشینید، نمی‌توانید آزادانه در کابین هواپیما قدم بزنید، همچنین هنگام سفر با اتوبوس همین شرایط را خواهید داشت. اما در قطار این چنین نیست؛ می‌توانید هر زمانی که مایل باشید از کوپه‌ی خود بیرون آمده و یا از صندلی خود بلند شده و در راهروهای قطار قدم بزنید. همین موضوع باعث ایجاد تجربه‌ای خاص از گذران مسیر برای شما خواهد شد.

همانطور که می‌دانید سفر با هواپیما مشمول محدودیت‌هایی در حمل بار می‌شود، تمامی ایرلاین‌ها برای میزان بار مجاز قوانینی را وضع کرده‌اند و مسافران هواپیما می‌بایست از آن قوانین پیروی کنند. چنانچه مسافری تمایل به حمل باری بیش از حد مجاز را داشته باشد می‌بایست هزینه‌ی اضافه بار را پرداخت کند. این در صورتی است که در قطار مسافران محدودیتی برای میزان بار مجاز ندارند و می‌توانند چمدان‌های خود را در هر ابعاد و اندازه و با هر وزنی با خود به داخل قطار ببرند

در مقایسه با سفرهای هوایی، شاید بتوان ملموس‌ترین مزیت سفر با قطار را کاهش هزینه‌ها دانست. قطار در زمره‌ی وسایل حمل و نقل ارزان قرار دارد، بنابراین مسافران می‌توانند با قطار سفری ارزان‌قیمت را تجربه کنند.

همانطور که می‌دانید ظرفیت کوپه‌های قطار یا ۶نفر است و یا ۴نفر. همچنین گروه دیگری از قطارها اتوبوسی هستند، به این معنی که صندلی‌ها در کوپه‌های مجزا قرار نگرفته‌اند، بلکه در ردیف‌های مشخصی وجود دارند. در غالب قطارهای امروزی کوپه‌ها مجهز به تخت خواب هستند، بنابراین مسافران می‌توانند در صورت تمایل از تخت خواب خود در کوپه استفاده کرده و استراحت کنند. اخیراً در برخی مسیرهای پرتردد در کشورمان قطارهای بسیار لوکس و راحت به ناوگان ریلی افزوده شده‌اند. یکی از پرتقاضاترینمسیرها در ایران مسیر تهران مشهد و بالعکس است.

 
 

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، بین فرحزادی و پاکنژاد، پلاک 228، واحد 2

تلفن دفتر: 88578185 - 88361664 - 88366351

فکس: 88363991

© 2018 pars-larim. All Rights Reserved. Designed By